نمایشگاه نرم افزارهای سازمانی در فلوریدا

نمایشگاه نرم افزارهای سازمانی در فلوریدا

نمایشگاه نرم افزارهای سازمانی در فلوریدا

با شروع همه‌گیری COVID-19 در سال 2020، اکثر رویدادها باید بین به تعویق انداختن یا آنلاین شدن یک گزینه را انتخاب می کردند.
ESS (enterprise software showcase) یا همان نمایشگاه نرم افزارهای سازمانی مورد اول را انتخاب کرد چون معتقد بود که ایجاد ارتباطات شخصی و گذراندن زمان کافی با ارائه دهنده‌های پیشرو ERP، یکی از منحصر به فردترین و ارزشمندترین جنبه‌های رویدادهای ERP است.
ESS یک مرکز یادگیری برای کسب و کارهاست که بعد از گذشت مدت‌ها، اردیبهشت امسال، خریداران و فروشندگان نرم افزارهای ERP را در اورلاندو دور هم جمع می کند. در این نمایشگاه نرم افزارهای سازمانی فروشندگان برتر این حوزه مثل Sage، Microsoft،SAP و … هم در زمان برگزاری این نشست، حضور دارند.

ESS 2022 یک فرصت منحصر به فرد برای خریداران نرم افزار ERP است تا با فروشندگان و مجریان برتر در محیطی دوستانه ملاقات کنند و در انتخاب نرم افزار سازمانی مناسب هدایت شوند.

در 14 سال گذشته، رهبران کسب و کار، مدیران اجرایی، مدیران و سایر خریداران ERP در رویداد ESS شرکت کرده‌اند تا ارزشی را که سیستم‌های ERP برای کسب‌وکارها به ارمغان می‌آورند را بهتر درک کنند، و برای انتخاب بهترین سیستم ERP که نیازهای تجاری و نیازهای خاص صنعت آنها را پوشش می دهد، راهنمایی شوند.

مراحل برگزاری رویداد:

  • ارائه زنده محصولات از ارائه دهندگان برتر نرم افزار ERP
  • امکان برقراری ارتباط با نمایندگان فروشنده ERP
  • جلسات آموزشی در مورد بهترین شیوه های انتخاب و پیاده سازی نرم افزار
  • جلسات ویژه متمرکز بر صنعت برای تولید، خدمات و توزیع
  • تایم های استراحت کوتاه شبکه سازی و لینک سازی


برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این ایونت به وب سایت ESS مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *