نرم افزار پخش و فروش مویرگی iOrder

راهکار جامع فروش و توزیع مویرگی با پشتیبانی از اندروید و آی او اس

همراه با نسخه ویزیتوری رایگان

نرم افزار جامع فروش و توزیع مویرگی با پشتیبانی از اندروید و آی او اس

نرم افزار پخش مویرگی iOrder

نرم افزار فروش، پخش و توزیع کالا

رونق هر کسب و کار از عملیات فروش آن ناشی می‌شود و عمده‌ترین دغدغه مدیران شرکت‌های پخش، ساماندهی سیستم فروش سازمان است. از این رو، راهکارهایی در قالب نرم افزار مدیریت بازاریاب و نرم افزار اتوماسیون نیروهای فروش (SFA) به وجود آمدند که وظیفه مدیریت و نظارت بر عملکرد نیروهای فروش را بر عهده دارند و به فروشندگان حرفه‌ای سازمان‌های B2B در انجام مسئولیت‌هایشان کمک می‌کنند.

تصور کاور ویدئوی معرفی iOrder
پخش ویدیو

نرم‌ افزار فروش مویرگی iOrder

این نرم افزار بر مدیریت سفارش‌گیری، برنامه‌ریزی عملکرد نیروهای فروش، ثبت اطلاعات و سابقه‌ی مشتری، رهگیری فعالیت‌ ویزیتورها و بهبود کارایی پرسنل فروش تمرکز دارد. از سایر مزایای این سیستم می‌توان به صرفه‌جویی در زمان و هزینه، بهبود فرآیندها، افزایش رضایت کارکنان، مشتریان و توسعه سهم بازار اشاره کرد.
تمامی فعالیت‌های ویزیتور در این اپلیکیشن ثبت شده و پس از به‌روزرسانی به وب‌سایت مدیریت منتقل می‌شود.

پخش مویرگی چیست؟

پخش مویرگی چیست؟

پخش و فروش مویرگی فرایندی است که طی آن تولید کننده خدمات/ کالای خود را به بدون واسطه و به وسیله عمده فروش به دست خریدار می رساند. فروش و پخش کردن محصول/خدمت در سراسر بازار باید به گونه‌ای باشد که تعداد زیادی از مردم بتوانند آن محصول یا خدمت را خریداری کنند. توزیع می‌تواند باعث رشد و یا شکست یک شرکت شود. یک سیستم توزیع و پخش مویرگی خوب باعث می‌شود شرکت، شانس بیشتری برای فروش محصولات خود نسبت به رقبا داشته باشد. شرکتی که محصولات خود را گسترده‌تر و سریع‌تر با هزینه‌های کمتر نسبت به رقبای خود در بازار پخش می‌کند، در شرایط سخت بازار با مشکلات کمتری مواجه می‌شود. توزیع برای هر نوع صنعت یا خدمتی حیاتی است. اگر محصول در نقاطی که مصرف کنندگان می‌توانند در آن خرید کنند، برای فروش در دسترس نباشد، محصول، تبلیغات و بهترین قیمت هیچ تاثیری در موفقیت فروش آن نخواهد داشت.

نرم افزار پخش مویرگی چیست؟

امروزه بقای کسب‌وکارها در بازارهای رقابتی، نیازمند توجه به افزایش بهره‌وری منابع کلیدی است. نرم افزار پخش مویرگی به دلیل نقش ویژه در مدیریت سیستم توزیع می‌تواند نقطه شروع تحول در بهبود بهره‌وری شرکت‌های پخش باشد. کاربرد نرم افزار پخش مویرگی باعث مکانیزه کردن سیستم توزیع، فرآیند فروش و ارتباط با مصرف‌کننده شده و آن را تسهیل می‌کند تا هزینه‌های زنجیره تامین را کاهش دهد.

نرم‌افزار پخش و فروش مویرگی با جایگزین کردن روال‌های سنتی و دستی با فرآیندهای نرم‌افزاری و خودکار به همراه استفاده از سیستم‌های اطلاعاتی برای ثبت و گزارش گیری با توسعه فناوری اطلاعات، دخالت کاربر و اپراتور انسانی را کاهش داده است. سرعت و دقت در فرآیندهای خودکار به تنهایی می‌تواند اهمیت این نرم افزار را در بهره‌وری مشخص کند.

نرم افزار پخش مویرگی اندروید

نرم افزار پخش مویرگی iOrder دارای نسخه اندروید است که می‌توانید آن را روی موبایل و یا تبلت ویزیتور شرکت نصب کرده و عملیات سفارش گیری محصولات خود را آغاز کنید. نرم افزار پخش و فروش مویرگی iOS و اندروید را می‌توانید از صفحه دانلود، دریافت کنید.

قابلیت‌های نرم افزار توزیع و پخش مویرگی iOrder

پشتیبانی از زبان‌های مختلف

زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی در پنل مدیریت و اپلیکیشن

پشتیبانی از سیستم عامل‌ها

پشتیبانی کامل از سیستم‌عامل های iOS و Android برای اپلیکیشن ویزیتوری

سیستم یکپارچه تحت وب

مدیریت ویزیتورها و ثبت سفارشات از طریق پنل تحت وب از هر مکان و در هم زمان همراه با اتصال به نرم‌افزارهای مالی

سفارش گیری آنلاین

سفارش گیری بدون نیاز به اتصال به اینترنت با ذخیره اطلاعات و ارسال در زمان اتصال مجدد

پشتیبانی از فروش گرم

امکان تخصیص انبارک فروش گرم به ویزیتور به همراه قابلیت صدور فاکتور لحظه ای

کاتالوگ دیجیتال

امکان نمایش محصولات به همراه گالری تصاویر انواع دسته‌بندی‌ و جستجوی پیشرفته

مدیریت پروموشن‌ها

ارائه انواع آفر، هدیه و تخفیفات و اطمینان از وصول آن ها به مشتریان

فرم ساز

ساخت و جمع آوری انواع داده‌های میدانی شامل تحقیقات بازار، رضایت مندی مشتریان و ...

مدیریت ویزیتورها

مسیر و منطقه بندی مشتریان، تنظیم تور ویزیت رهگیری لحظه‌ای و گزارش عملکرد نیروهای فروش

کنترل مرچندایزرها

مدیریت چیدمان کالا، تقویم برنامه مرچندایز، ارسال عکس، تأییدیه چیدمان و مدیریت موجودی

قوانین پخش مویرگی

صنعت پخش و توزیع مویرگی هم مانند دیگر صنایع با چالش‌هایی همراه است که برای هرچه کمتر شدن این مشکلات و چالش‌ها بهتر است اصول آن رعایت شود:

اصول فروش مویرگی

  1. داشتن برآورد صحیحی از هزینه‌های پخش برای جلوگیری از بروز مشکل در مسائل مالی و حسابرسی
  2. امضای قرارداد برای هر معامله به منظور وصول راحت‌تر مطالبات
  3. توجه به فاکتورهای مختلفی همچون منطقه جغرافیایی، فرهنگ، توان خرید و… در سیستم پخش مویرگی
  4. تبیین قوانین برای دریافت کالا از تولید کننده و ارائه کالا به خریدار برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی

قیمت نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزارهای پخش و توزیع مویرگی با توجه به پلن‌ها و امکانات متفاوتی که دارند تعیین قیمت می‌شوند. مسلماً هرچه شرکت بزرگتر باشد، ویزیتورهای بیشتر، حجم فروش و سفارش بالاتری داشته باشد، نیازمند ماژول‌ها و امکانات بیشتری است و همین مسئله باعث می‌شود که پلن‌های کامل‌تر نرم افزار، نیازهای سازمان را تأمین کند. نرم افزار فروش مویرگی iOrder در یک نسخه رایگان و دو نسخه پولی و با قیمت‌های منصفانه توسعه داده شده که می‌توانید برای برآورد قیمت و آشنایی بیشتر با امکانات نرم افزار با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید و یا درخواست دریافت دموی رایگان iOrder را ثبت نمایید.

نرم افزار پخش مویرگی رایگان iOrder

با توجه به تفاوت مقیاس سازمان‌ها و حجم فروش هر شرکت، نرم افزار توزیع مویرگی iOrder نسخه‌های متفاوتی را توسعه داده که نسخه رایگان نرم افزار توزیع و فروش مویرگی هم یکی از آن‌ها است. این نسخه، امکانات مختلفی مانند تعریف کالا، برند، برچسب، تعریف ویزیتور، مدیر، مشتری، تعریف انبار و اختصاص آن به مشتری و …. را شامل می‌شود که توضیحات تکمیلی آن و مقایسه تمام نسخه‌ها را می‌توانید در صفحه نسخه‌های نرم افزار فروش مویرگی iOrder مطالعه کنید.

فرآیندهای نرم افزار فروش و پخش مویرگی iOrder

نرم افزار توزیع مویرگی iOrder از دو بخش پنل مدیریت تحت وب و اپلیکیشن تشکیل شده است. در پنل مدیریت گزارش‌های عملکردی و فروش ویزیتورها قابل مشاهده بوده و همچنین قابلیت تعریف برنامه ویزیت بر اساس تقویم را نیز داراست. اپلیکیشن ویزیتوری برای نیروهای فروش و پخش مویرگی، امکان کارکرد آفلاین داشته و در صورت قطع شدن اینترنت عملکرد ویزیتور مختل نخواهد شد.

تمامی فعالیت‌های ویزیتور در این اپلیکیشن ثبت شده و پس از به‌روز رسانی به وب‌سایت مدیریت منتقل می‌شود.

فرآیندهای نرم افزار فروش و پخش مویرگی iOrder

فروش سرد و گرم چیست؟

معمولاً فرآیند پخش و فروش مویرگی محصولات در شرکت‌های پخش با توجه به ویژگی کالاها، به دو دسته پخش گرم و پخش سرد تقسیم می شود. در سیستم پخش و فروش سرد، ویزیتور طبق برنامه‌ای ازپیش تعیین‌شده از مسیر تعیین شده به مشتریان مشخص مراجعه می کند و با معرفی محصولات و پروموشن‌ها، ثبت سفارش را انجام می‌دهد. این سفارش‌ها معمولاً بعد از ۲۴ تا ۷۲ ساعت، بسته به سیاست‌ها و زیرساخت های شرکت پخش تحویل خواهد شد.
اما سیستم فروش گرم، به این صورت است که تیم فروش به همراه محصولات و کالاها و راننده به مشتری مراجعه کرده و عملیات ثبت سفارش و تحویل محصول در یک مرحله انجام می شود.

نرم افزار پیش ویزیت و سفارش‌گیر در فروش سرد

نرم افزار پیش ویزیت در واقع همان نرم افزار پخش و توزیع مویرگی است که در سیستم پخش سرد استفاده می‌شود. در پخش سرد ابتدا سفارش ثبت می‌شود و سپس در مرحله دوم، محصول تحویل مشتری می‌گردد. به همین علت به نرم افزار سفارش گیر در مدل پخش سرد، نرم افزار پیش ویزیت نیز می‌گویند.

نرم افزار پخش مواد غذایی

محصولات در شرکت‌های پخش مواد غذایی معمولا محصولات پرتقاضایی هستند که تاریخ انقضای محدودی دارند. برای پخش این مدل محصولات از فروش گرم استفاده می‌شود. چون ریسک برگشت از توزیع ندارند و همینطور به خاطر محدودیت زمان مصرف، باید هرچه سریع‌تر به دست مصرف کننده برسند. برای فروش و پخش گرم این مدل از محصولات می توانید از نرم افزار توزیع و فروش مویرگی iOrder به عنوان یک نرم افزار پخش مواد غذایی استفاده کنید.

تاثیرگذاری نرم افزارهای فروش مویرگی

نتایج مهاجرت از روش‌های سنتی به سیستماتیک

افزایش حجم ریالی فروش

افزایش عملکرد بازاریاب

افزایش حجم فروش

افزایش بهره وری عوامل فروش

افزایش تعداد مشتریان

کاهش زمان سفارش تا وصول

اجرای نرم افزار مدیریت بازاریاب iOrder در پوزهای بانکی

نرم افزار پخش مویرگی iOrder این امکان را دارد تا بر روی پوزهای All in One بانکی نصب و پیاده سازی شود تا بتواند فرایند فروش، تحصیلداری و پخش، به خصوص فروش گرم را پشتیبانی کند تا تمام نیازهای کسب و کار را پوشش دهد.

مزایای استفاده از نرم افزار iOrder در پوزهای بانکی

  • ثبت و انتقال سریع سفارشات
  • چاپ فوری رسید و فاکتور
  • انجام لحظه‌ای عملیات بانکی

بهترین نرم افزار پخش مویرگی

استفاده از نرم‌افزار پخش مویرگی باعث می‌شود شرکت‌های پخش، فرایند پخش محصولات خود را به بهترین شکل مدیریت کنند. این سیستم های پخش مویرگی معمولا تمامی فرایندها از انبار‌داری تا سفارش‌گیری، توزیع، تسویه حساب و… را مدیریت می‌کنند. نرم افزار پخش مویرگی iOrder با امکانات و قابلیت‌هایی که دارد، می‌تواند عنوان بهترین نرم افزار پخش مویرگی بازار را از آن خود کند.

صفحات پیشنهادی