علاوه بر امکانات پیشرفته نرم افزار پخش مویرگی iOrder، قابلیت های منحصر به فردی به صورت ماژولار به نرم افزار اضافه خواهد شد. برخی از ماژول های iOrder برای استفاده مدیران و سوپروایزرها و برخی برای استفاده ویزتورها هستند.
 
 

اتصال به نرم‌افزارهای مالی

همواره تغییر نرم افزارهای سازمانی و مالی، هزینه های سنگین مالی و تغییرات عملکردی پرسنل را در پیش دارد. اما بهینه سازی سازمان فروش و مکانیزه کردن آن از یک طرف و دریافت گزارشات به هنگام و به روز از طرف دیگر، از نیازهای اولیه و اساسی شرکت های پخش می باشد. با استفاده از تکنولوژی ادغام و اتصال (Integration) نرم افزار آی‌اوردر، دیگر نیاز نیست که نرم افزار سازمانی (Back Office) خود را تغییر داده و کافیست با راهکارهای اتصال ما، نرم افزار خود را به نرم افزار آی‌اوردر متصل نمایید.

در این هنگام، در صورت مطلوب بودن نرم افزار سازمانیتان، با روش های به روز، نرم افزار آی‌اوردر به نرم افزار سازمانی شما متصل شده و همانند یک راهکار یک پارچه بدون فوت زمان و انرژی و با کمترین هزینه در دسترس بوده و می توانید از آن ها بهره مند شوید.

روش های اتصال

بر اساس استانداردها و روش های موجود ، می توان از 4 روش زیر جهت اتصال بهره برد:

  1. استفاده از وب سرویس ها (API)
  2. استفاده از پلاگین ها و ربات های آماده شده
  3. طراحی و ساخت پلاگین و ربات های جدید
  4. استفاده قابلیت انتقال فایل های Excel
 
 

نرم افزارهای داخلی وصل شده:

نرم افزارهای خارجی وصل شده:

 
 

نرم افزارهای خارجی قابل اتصال:

 
 
 
تحصیلداری

تحصیلداری

با این ماژول قابلیت تحصیلداری برای ویزیتورها و یا تحصیلداران فعال گردیده و بر اساس تعاریف انجام شده در مورد تسویه هر مشتری، تحصیلدار و یا ویزیتور قادر به دریافت و ثبت لحظه ای اسناد مالی مشتری خواهد بود. این اسناد بر اساس لینک انتقال موجود بین نرم افزار iOrder و نرم افزار مالی ، اسناد دریافتی را به صورت مکانیزه به بخش مالی سازمان منتقل می نماید.
این ماژول تاکنون به سیستم های مالی MIS، iMaster، سپیدار و شایگان متصل شده است و این قابلیت را دارد که به راحتی به هر نرم افزار دیگر مالی و سازمانی نیز متصل بشود و فرایندهای دریافت اسناد مالی فروش توسط ویزیتورها، موزعین و تحصلیداران را به صورت کاملا مکانیزه در اختیار سازمان های فروش و مالی قرار دهد.
توزیع و ارسال

توزیع و ارسال

با تعریف حداکثر وزن و حجم هر تراک و همچنین تخصیص ناحیه توزیع، سرجمع سفارش های نهایی شده را دریافت کنید. همچنین موزع بر روی دستگاه خود سفارش ها را مشاهده کرده و قابلیت دریافت امضاء و اصلاح سفارش را نیز دارد