جستجو
Close this search box.
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. خدمات ما
  4. /
  5. راهکار مدیریت خرده فروشی،...

راهکار مدیریت خرده فروشی، فروشگاهی و زنجیره ای

راهکار جامع خرده فروشی، زنجیره ای و فروشگاهی

سیستم جامع فروشگاهی در دو شاخه هایپری و فروشگاهی طراحی و توسعه داده شده است.
در این راهکار کلیه نیازهای یک فروشگاه زنجیره ای شامل مدیریت فروش، برنامه ریزی خرید، سفارش گذاری و تامین کالا، زیر سیستم خرده فروشی، باشگاه مشتریان، حسابداری فروش و تحصیلداری، حمل و توزیع، انبارداری، منابع انسانی، اداری و مدیریت و مدیریت شعب را دارا می باشد.

این محصول آخرین محصول شرکت سامیان و با استفاده از یک تکنولوژی های صنعت نرم افزار تولید شده است. وجود یک حرفه‌ای Generator که می‌توان با استفاده از آن‌ها تحلیل‌های انجام شده از سازمان مشتری را به‌راحتی و دقت هر چه تمام‌تر سیستم پیاده سازی نمود. همچنین استفاده از BPMSها و همچنین پشتیبانی از وب‌سرویس‌ها از جمله مزایای متمایز کننده این محصول با سایر رقبا می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار Imaster اینجا کلیک کنید

برای دانلود کاتالوگ نرم افزار Imaster اینجا کلیک کنید

 

در این بین با نگاهی به صنعت خرده فروشی و فروشگاهی، زیرسیستم‌های این راه کار جامع، به صورت جداگانه و به نیاز به ایجاد تغییرات جدی و کلی در نرم افزارهای موجود در سازمان قابل استفاده بوده و امکان متصل شدن به سیستم‌های موجود را دارا می‌باشند.

این محصولات به شرح زیر می‌باشند:

سیستم Price Relabel

این نرم افزار ساده اما کاربردی این امکان را می‌دهد بارکد کالاهای موجود در فروشگاه توسط PDA خوانده شده و قیمت با سیستم چک می‌شود و در صورت ثبت قیمت جدید برای محصول، قیمت جدید را اعلام کرده و به صورت آنلاین بارکد جدید محصول، توسط موبایل پرینتر موجود چاپ می‌گردد. در واقع به مدیر لاین، سوپروایزر و یا فروشنده این امکان را می‌دهد در کوتاه‌ترین و سریع‌ترین حالت بارکد جدید مطابق با آخرین تغییرات قیمت به قفسه و یا محصول الصاق شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سیستم نمایشگر قیمت Price Checker

این نرم افزار نیز یک نرم افزار کاربردی است که با نصب بر روی Price Checker، مشتری و یا فروشنده قادر است با اسکن بارکد کالا، توضیحات کالای مورد نظر، قیمت و یا شرایط ویژه‌ی فروش آن کالا را مشاهده نماید.

سیستم مدیریت موجودی فروشگاه

همواره تأمین و تکمیل بودن اجناس در قفسه‌های فروشگاه‌های بزرگ یکی از دغدغه‌های مدیران است. این نرم افزار این امکان را به مدیران یا سوپروایزرهای فروشگاه‌ها می‌دهد به صورت بسیار ساده و تنها با اسکن کردن بارکد کالا، درخواست تأمین موجودی در قفسه مورد نظرش را به انبار ارائه می‌دهد.

در واقع با این نرم افزار فرایند سفارش و تأمین موجودی قفسه در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

نرم افزار مکانیزه کردن فرایندهای انبار MasterWMS

این نرم افزار از زیرساخت­های یک سیستم ERP بهره مند است و در آینده امکان گسترش امکانات و به کارگیری سایر ماژول ها وجود دارد (ماژول‌هایی نظیر مالی، فروش، تولید، CRM و …) و به این ترتیب سیستم انبار مکانیزه با سایر بخش‌ها به صورت یکپارچه در تعامل قرار خواهند گرفت. که البته در نسخه نهایی محصول Master تمامی امکانات در دسترس می‌باشند که در بالاتر توضیح داده شد. صرف نظر از گسترش نرم افزار در آینده، زیر ساخت ERP کمک می‌کند تا یک سیستم انبار مکانیزه قدرتمند با امکانات وسیعی شکل بگیرد. تمام نیازها و استانداردهای انبار در سیستمی مستقل از جمله: مدیریت موجودی و چیدمان کالا، جورکنی اقلام، انبارگردانی و پیاده سازی فرآیندها بر اساس استانداردهای معمول انبارداری همچون FEFO, FIFO, LIFO در این سیستم موجود می‌باشد.

 

مشاوره و درخواست همکاری

برای ثبت درخواست مشاوره رایگان یا همکاری با مجموعه سامیان سافت فرم زیر را تکمیل نمایید

تلفن تماس :

۰۲۱-۸۸۸۷۹۷۶۴

ایمیل :

info@samiansoft.com

اشتراک گذاری :

عضویت در خبرنامه