جستجو
Close this search box.
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. خدمات ما
  4. /
  5. راهکار جامع تولید

راهکار جامع تولید

استفاده از تکنولوژی (خصوصاً ابزارهای دیجیتال) در تولید و و فروش محصولات یکی از راه‌کارهای موفقیت کسب و کارهای دنیا طی سال‌های اخیر بوده است. رونق هر کسب‌وکار مبتنی بر فرایند تولید از بهبود این فرایند با ابزارهای گفته شده می‌باشد.

در این حوزه نگرانی‌های مختلفی از حوزه مالی، راه‌کارهای سازمانی، کنترل منابع انسانی، نرم‌افزارهای منطبق بر مکانیزم شرکت‌های تولید جزو دغدغه‌های اصلی هر مدیر کارخانه و یا تولیدی است. پس از موارد فوق؛ کسب راه‌کاری های بهبود فرایند و مکانیزم فروش، مدیریت سفارش‌گیری؛ انبارداری و حمل و توزیع از نیازهای بعدی این گونه شرکت‌ها خواهد بود.

ما در شرکت سامیان سافت با تجربه سال‌های طولانی در این حوزه اقدام به تولید نرم‌افزارهای تخصصی مورد نیاز این سازمان نموده است.

نرم‌افزار جامع پخش iMaster

یک نرم‌افزار جامع با نگاهی به تمام فرایندهای مورد نیاز شرکت‌های پخش می‌باشد که شامل:

فرآیند تولید، مدیریت فروش، برنامه‌ریزی خرید، سفارش گذاری و تأمین کالا، حسابداری فروش و تحصیلداری، سفارش‌گیری، حمل و توزیع، انبارداری، منابع انسانی، اداری و مدیریت و مدیریت شعب را دارا می‌باشد.

این محصول آخرین محصول شرکت سامیان و با استفاده از یک تکنولوژی‌های صنعت نرم افزار تولید شده است. وجود یک Generator حرفه‌ای که می‌توان با استفاده از آن تحلیل‌های انجام شده از سازمان مشتری را به‌راحتی و دقت هر چه تمام‌تر سیستم پیاده‌سازی نمود. همچنین استفاده از BPMSها و همچنین پشتیبانی از وب‌سرویس‌ها از جمله مزایای متمایز کننده این محصول با سایر رقبا می‌باشد.

تجربه ۱۶ ساله‌ی ما و ارتباط با شرکت‌های مختلف و متنوع پخش نیز راه‌گشای توسعه محصول خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر راجب imaster اینجا کلیک کنید 

برای دانلود کاتالوگ نرم افزار imaster اینجا کلیک کنید

 

نرم‌افزار مکانیزه کردن فرایندهای انبار MasterWMS

این نرم‌افزار از زیرساخت‌های یک سیستم ERP بهره‌مند است و در آینده امکان گسترش امکانات و به کارگیری سایر ماژول‌ها وجود دارد ( ماژول­هایی نظیر مالی، فروش، تولید، CRM و …) و به این ترتیب سیستم انبار مکانیزه با سایر بخش­ها به صورت یک‌پارچه در تعامل قرار خواهند گرفت. که البته در نسخه نهایی محصول Master تمامی امکانات در دسترس می‌باشند که در بالاتر توضیح داده شد.

صرف‌نظر از گسترش نرم‌افزار در آینده، زیر ساخت ERP کمک می­کند تا یک سیستم انبار مکانیزه قدرتمند با امکانات وسیعی شکل بگیرد.

تمام نیازها و استانداردهای انبار در سیستمی مستقل از جمله: مدیریت موجودی و چیدمان کالا، جورکنی اقلام، انبارگردانی و پیاده‌سازی فرآیندها بر اساس استانداردهای معمول انبارداری همچون FEFO, FIFO, LIFO در این سیستم موجود می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار MasterWMS اینجا کلیک کنید 

برای دریافت کاتالوگ نرم افزار MasterWMS اینجا کلیک کنید

 

مشاوره و درخواست همکاری

برای ثبت درخواست مشاوره رایگان یا همکاری با مجموعه سامیان سافت فرم زیر را تکمیل نمایید

تلفن تماس :

۰۲۱-۸۸۸۷۹۷۶۴

ایمیل :

info@samiansoft.com

اشتراک گذاری :

عضویت در خبرنامه