معرفی MasterOne: نرم‌افزار جامع مدیریت فروش

MasterOne یک نرم‌افزار جامع مدیریت فروش است که به طور ویژه برای شرکت‌های بازرگانی، خرده فروشی ها ، پخش‌های استانی، محلی و تک‌شعبه‌ای طراحی شده است. این نرم‌افزار به کسب‌وکارهایی که دارای فرآیندهای فروش مستقیم و عمده، پخش مویرگی پایه و فروشگاه‌های خرده فروشی تک‌شعبه‌ای هستند، کمک می‌کند تا با استفاده از ویژگی‌های پیشرفته و قیمت مناسب نسبت به نرم‌افزارهای مشابه، نیازهای روزافزون مشتریان خود را به بهترین نحو ممکن مدیریت کنند.

ویژگی‌های کلیدی MasterOne

خرید و تأمین

MasterOne عملیات‌های استاندارد خرید و برگشت از خرید را با امکان تعریف چند لیست قیمت و ارائه گزارشات متنوع خرید و بازرگانی پشتیبانی می‌کند. این ویژگی‌ها به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا فرآیندهای تأمین خود را بهینه‌سازی کنند و هزینه‌ها را کاهش دهند.

فروش

نرم‌افزار عملیات‌های استاندارد فروش و برگشت از فروش، فروش مستقیم، مدیریت آفرها، پروموشن‌ها و تخفیفات را به همراه گزارشات کاربردی فروش ارائه می‌دهد. این امکانات به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا فرآیندهای فروش خود را بهبود بخشند و تجربه مشتریان را ارتقا دهند.

سفارش‌گیری مویرگی

MasterOne با قابلیت دریافت سفارش در سطح تبلت، مدیریت مشتریان در سطح GIS، کنترل GPS، تعریف و مدیریت مسیرهای فروش، سفارش‌گیری فوری و تلفنی، و مدیریت فرآیندهای فروش و علل عدم فروش، امکان مدیریت جامع و دقیق فرآیندهای سفارش‌گیری مویرگی را فراهم می‌کند.

انبارداری

مدیریت موجودی کالا، حواله‌ها و قبوض انبار، کنترل موجودی تعدادی و ریالی، انبارگردانی و شمارش انبار، و گزارشات کاردکس کالا و روند فروش از جمله ویژگی‌های این بخش است. این امکانات به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا موجودی انبار خود را به طور دقیق مدیریت کرده و از هدررفت منابع جلوگیری کنند.

توزیع

MasterOne مدیریت عملیات تحویل فاکتور فروش، تحویل مکانیزه فاکتورهای نهایی شده، و برنامه‌ریزی تحویل و توزیع سفارشات را پشتیبانی می‌کند. این ویژگی‌ها به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا فرآیندهای توزیع خود را بهینه‌سازی کنند و تحویل به موقع و دقیق را تضمین نمایند.

مالی و حسابداری فروش

این بخش شامل کدینگ پیش‌فرض بازرگانی و فروش، مدیریت اسناد حسابداری، تهیه صورت‌های مالی، محاسبه ترازنامه ها ،مدیریت حساب‌های باز و تسویه‌نشده مشتریان، گزارشات حسابداری متفرقه، و مغایرت بانکی است. این امکانات به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا امور مالی و حسابداری خود را به صورت دقیق و منظم و در عین حال ساده مدیریت کنند.

خزانه‌داری

اتصال عملیات وصول در سطح تبلت به زیرسیستم خزانه‌داری، عملیات‌های رسید دریافت، جابجایی وجوه، مدیریت فرآیندهای چک دریافتی و پرداختی، چاپ چک و کلر بانک، و مدیریت تنخواه از ویژگی‌های این بخش است. این امکانات به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا فرآیندهای خزانه‌داری خود را به صورت کارآمد مدیریت کنند.

منابع انسانی پایه

این بخش شامل مدیریت تعریف اشخاص، نقش‌ها، چارت و گروه کاربری، مدیریت حضور و غیاب، مجوزها، شیفت‌ها و الگوها، و مدیریت عملیات‌های پرسنلی است. این امکانات به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا کاربران و فرآیندهای مربوط به آن‌ها را به صورت موثر مدیریت کنند.

حقوق و دستمزد

MasterOne امکان اتصال به دستگاه حضور و غیاب، تعریف اطلاعات پایه، محاسبه و صدور سند حسابداری حقوق ماهانه، تهیه فایل‌های قانونی بیمه تامین اجتماعی و مالیات حقوق، و مدیریت اطلاعات کارکرد پرسنل را فراهم می‌کند. این ویژگی‌ها به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا فرآیندهای حقوق و دستمزد خود را بهینه‌سازی کنند و از دقت و کارایی بالاتری برخوردار شوند.

 

زیرسیستم‌های قابل افزودن به MasterOne

مدیریت روابط مشتریان (CRM)

زیرسیستم CRM به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا روابط با مشتریان خود را بهبود و تعمیق بخشند و همچنین تجربه مشتریان از برقراری ارتباط با کسب و کار خود را بهینه سازند .

این ماژول کمک میکند چرخه های فروش ما با مشتری افزایش یابد و سطح مشتریان وفادار خود را افزایش دهیم

سفارش‌گیری مویرگی (+iOrder)

این زیرسیستم امکان مدیریت جامع فرآیندهای سفارش‌گیری مویرگی را فراهم می‌کند.

وب سرویس‌ها

MasterOne از وب سرویس‌ پشتیبانی می‌کند و امکان یکپارچه‌سازی با سایر سیستم‌ها و نرم‌افزارها را از طریق اتصال API فراهم می‌سازد.

سیستم منتخب

این زیرسیستم امکان انتخاب سیستم‌های مورد نیاز کسب‌وکار را فراهم می‌کند.

داشبورد مدیریتی و BI

داشبورد مدیریتی و BI به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با استفاده از تحلیل‌های داده‌محور و بر اساس گزارشات وجود در سیستم از تغییرات در سازمان خود مطلع شده و تصمیمات بهتری اتخاذ کنند.

صندوق فروشگاهی تحت وب (iPOS)

این زیرسیستم امکان مدیریت جامع فرآیندهای فروش در نقاط فروشگاهی را فراهم می‌کند بدون اینکه نیاز به سرور محلی داشته باشد و با کمترین نیازمندی های سخت افزار . تبادل اطلاعات بین ستاد و صندوقدار در لحضه می باشد .

توزیع و وصول

این زیرسیستم امکان مدیریت جامع فرآیندهای توزیع و وصول (تحصیلداری) را فراهم می‌کند.

امکانات ویژه MasterOne

سیستم یکپارچه تحت وب

MasterOne یک سیستم یکپارچه تحت وب است که امکان دسترسی به سیستم از هر نقطه‌ای با اتصال به اینترنت را فراهم می‌کند.

امکان ارائه سیستم به صورت ابری

MasterOne امکان استفاده از سیستم ابری را ارائه می‌دهد و نیاز به سرور سمت مشتری را از بین می‌برد، که این امر باعث کاهش هزینه‌ها و افزایش انعطاف‌پذیری می‌شود.

امکان ارتقای محصول تا سطح ERP

MasterOne امکان ارتقای محصول تا سطح ERP را فراهم می‌کند، که این امر به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا با رشد و توسعه خود، نیازهای جدید خود را نیز برآورده کنند.

پشتیبانی از زبان‌های مختلف

MasterOne از زبان‌های فارسی، انگلیسی و عربی پشتیبانی می‌کند که این امر به کسب‌وکارها امکان می‌دهد تا از سیستم در محیط‌های مختلف زبانی استفاده کنند.

پشتیبانی کامل از سیستم عامل Android و وب اپلیکیشن در iOS

این نرم‌افزار به طور کامل از سیستم عامل Android و وب اپلیکیشن در iOS پشتیبانی می‌کند، که این امر به کاربران امکان می‌دهد تا با دستگاه‌های مختلف به سیستم دسترسی داشته باشند.

امکانات سیستم سفارش‌گیری و پخش مویرگی

مدیریت مسیر و دسته‌بندی مشتریان

این سیستم امکان مدیریت دقیق مسیرها و دسته‌بندی مشتریان را فراهم می‌کند.

رهگیری لحظه‌ای و تنظیم برنامه ویزیت

MasterOne امکان رهگیری لحظه‌ای و تنظیم برنامه ویزیت را فراهم می‌کند، که این امر به بهبود کارایی و اثربخشی فرآیندهای فروش کمک می‌کند.

پشتیبانی از فروش سرد یا گرم

این سیستم از فروش سرد یا گرم با قابلیت اتصال به موبایل پرینترها پشتیبانی می‌کند.

مدیریت پروموشن‌ها و تخفیفات

MasterOne امکان مدیریت پروموشن‌ها، آفرها و هدایا به صورت تخفیفات خطی، پلکانی، مبلغی و… را فراهم می‌کند.

مدیریت روال‌های فروش و برگشت از فروش

این سیستم امکان مدیریت جامع روال‌های فروش، تخفیفات و برگشت از فروش را فراهم می‌کند.

سهمیه‌بندی فروش

MasterOne امکان سهمیه‌بندی فروش در سطح کالا، منطقه، تیم‌های فروش و ویزیتور را فراهم می‌کند.

تعریف پورسانت و مدیریت تارگت‌ها

این سیستم امکان تعریف پورسانت و مدیریت تارگت‌های فروش را فراهم می‌کند.

مشاهده اعتبار و مانده حساب مشتری

این سیستم امکان مشاهده اعتبار، مانده اعتبار و مانده حساب مشتری به‌روز را فراهم می‌کند.

مشاهده وضعیت ویزیت مشتریان بر روی نقشه

MasterOne امکان مشاهده وضعیت ویزیت مشتریان بر روی نقشه را فراهم می‌کند.

دسترسی ویزیتور به گزارشات عملکردی

ویزیتور‌ها می‌توانند به گزارشات عملکردی در تبلت خود دسترسی داشته باشند.

امکان چت با سوپروایزر یا مدیر فروش

این سیستم امکان چت با سوپروایزر یا مدیر فروش را فراهم می‌کند.

مدیریت توزیع در سطح سرد و گرم

MasterOne امکان مدیریت جامع فرآیندهای توزیع در سطح سرد و گرم را فراهم می‌کند.

مدیریت عملیات وصول و تحصیلداری

این سیستم امکان مدیریت عملیات وصول و تحصیلداری و تهیه لیست وصول فاکتور به تحصیلدار در تبلت را فراهم می‌کند.

ماشین رأس‌گیری

MasterOne با ارائه ماشین رأس‌گیری، امکان انجام محاسبات دقیق و بهینه را فراهم می‌کند.

ارائه گزارشات فروش و عملکردی

این سیستم گزارشات فروش، عملکردی سازمان فروش، پورسانت عوامل فروش و وضعیت مشتریان را به صورت دقیق و جامع ارائه می‌دهد.

نتیجه‌گیری

MasterOne با نگاهی جامع به مدیریت فروش و پخش، امکانات و ویژگی‌های منحصر به فردی را برای شرکت‌های بازرگانی و فروشگاه‌های زنجیره‌ای فراهم می‌آورد. این نرم‌افزار با طراحی مدولار و قابلیت ارتقا، پاسخگوی نیازهای مختلف کسب‌وکارها در ابعاد کوچک و متوسط است. با MasterOne، شرکت‌ها می‌توانند بهینه‌سازی فرآیندهای فروش و پخش خود را به سادگی مدیریت کنند، هزینه‌ها را کاهش دهند، بهره‌وری را افزایش دهند و در نهایت تجربه مشتریان را بهبود بخشند. این راهکار که بر اساس دو دهه تجربه در شرکت های نرم افزاری به دست آمده و در شرایط مختلف امتحان خود را پس داده به شما ارائه میشود .

مشاوره و درخواست همکاری

برای ثبت درخواست مشاوره رایگان یا همکاری با مجموعه سامیان سافت فرم زیر را تکمیل نمایید

تلفن تماس :

۰۲۱-۸۸۸۷۹۷۶۴

ایمیل :

info@samiansoft.com

اشتراک گذاری :

عضویت در خبرنامه