iMaster چگونه کار می کند؟
زیرساخت های فنی نرم افزار

iMaster – یک ERP امن و سریع

نرم افزار iMaster هم تحت وب است
و هم به روش سرور و کاربر (Server/Client) قابل بهره برداری می باشد.

در روش تحت وب هم می توان در شبکه های محلی و یا در اینترنت، تنها با استفاده از یک مرورگر وب نرم افزار را اجرا نمود. در این روش میتوان بدون توجه به مکان جغرافیایی کار و یا زمان به سیستم دسترسی داشت و همانند مدل سرور و کاربر از روش های دسترسی از راه دور (Remote Desktop) و یا نصب نرم افزار iMaster بر روی سیستم های کاربران ، از سیستم استفاده نمود.

در روش سرور و کاربر (Server/Client)، نرم افزار بر روی یک سرور داخلی نصب می گردد و کاربران از طریق دسترسی Remote و یا در شبکه های محلی از طریق نصب یک نرم افزار بر روی سیستم هایشان به سرور اصلی دسترسی پیدا کرده و از نرم افزار استفاده می کنند.

با وجود علاقه مندی کاربران جدید به نرم افزارهای تحت وب و انکار ناپذیری کاربری آسان محیط وب برای دسترسی از موبایل و سایر ابزارها و نقاط ، باید به این نکته توجه کرد که کارکرد برنامه های تحت ویندوز همچنان با سرعت بیشتری انجام می شود. حتی برنامه های بسیار پرکاربرد شبکه های اجتماعی نیز دارای نسخه ویندوز هستند. دلیل این موضوع سرعت بالای کارکرد برنامه هایی است که روی خود ویندوز کار می کنند.

لذا نرم افزار ERP که توانایی کارکرد همزمان وب و ویندوز را داشته باشد از این مزیت برخوردار است که کار عملیاتی خود را کند نکرده و تحت ویندوز ادامه دهد و از مزیتهای نسخه وب نیز استفاده کند. در نرم افزار iMaster با وجود یک سرور با مشخصات فنی مورد نیاز هر مشتری ، مشتری این امکان را دارد که نحوه استفاده از کاربری و محیط مورد نیاز خود را انتخاب کند. در نرم افزار iMaster با استفاده از زبان برنامه نویسی React، بر اساس اطلاعات موجود در سرور مشتری، نسخه وب طراحی و ارائه می شود.

امکان تعریف فرایندها:

با استفاده از ابزار طراحی شده فرایند سازی و موتور طراحی گردش کار در نرم افزار iMaster ، امکان مکانیزه کردن و اتوماتیک کردن آن ها برای هر مشتری به ساده ترین روش ممکن فراهم است. امکان کنترل عملیات ها، پایش آن ها و عملیات کاربران، وظایف سیستمی، کشف نقایص و گلوگاه های سیستمی از مزیت های آن می باشد.

قابلیت شخصی سازی (Customization):

در نرم افزار iMaster این امکان در جای جای سیستم فراهم گردیده است که نرم افزار بر اساس درخواست ها و روال های مشتری، با توجه به روش های موجود و طراحی شده، امکان شخصی سازی و متناسب نمودن آن با نیاز مشتری را داشته باشد.
برآورده نمودن خواسته های عمومی و اختصاصی مشتریان همواره از چالش های شرکت های ارائه دهنده نرم افزار ERP است، اما با توجه به وجود MasterStudio، امکان توسعه، شخصی سازی و طراحی ماژول های مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمتر هزینه فراهم می باشد.

WordPress Tables

لینک های مفید

سایر محصولات

iorder
iform
masterwms
sellin

نسخه ها

نرم افزار imaster
نرم افزار imaster
masterstudio

راهکارها

سامیان سافت

اطلاعات تماس

021-88879764
www.samiansoft.ir
sales@samiansoft.com
تهران، میرداماد، بین آفریقا و ولیعصر، پلاک ۳۱۱، طبقه ۶، واحد ۱۱
سامیان سافت

اطلاعات تماس

021-88879764

www.samiansoft.ir

sales@samiansoft.com

تهران، میرداماد، بین آفریقا و ولیعصر، پلاک ۳۱۱، طبقه ۶، واحد ۱۱

راهکارها

نسخه ها

نرم افزار imaster
نرم افزار imaster
masterstudio

سایر محصولات

iorder
iform
masterwms
sellin

لینک های مفید