راهکار جامع مدیریت فروشگاه

خلق تجربه خرید عالی

سیستم جامع فروشگاهی در دو شاخه هایپری و فروشگاهی طراحی و توسعه داده شده است

ما در شرکت سامیان سافت با تجربه سال های طولانی در این حوزه اقدام به تولید نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز این بخش از بازار نموده است.

Retail

ماژول تصویر
ماژول تصویر

نرم افزار جامع پخش iMaster

یک نرم افزار جامع با نگاهی به تمام فرایندهای مورد نیاز شرکت های پخش می باشد که شامل:
مدیریت فروش، برنامه ریزی خرید، سفارش گذاری و تامین کالا، حسابداری فروش و تحصیلداری، سفارشگیری، حمل و توزیع، انبارداری، منابع انسانی، اداری و مدیریت و مدیریت شعب را دارا می باشد.
این محصول آخرین محصول شرکت سامیان و با استفاده از یک تکنولوژی های صنعت نرم افزار تولید شده است. وجود یک حرفه ای Generator که می توان با استفاده از آنها تحلیل های انجام شده از سازمان مشتری را به راحتی و دقت هر چه تمام تر سیستم پیاده سازی نمود. همچنین استفاده از BPMS ها و همچنین پشتیبانی از وب سرویس ها از جمله مزایای متمایز کننده این محصول با سایر رقبا می باشد.

دانلود کاتالوگ نرم‌افزار
ورود به سایت نرم‌افزار
اطلاعات بیشتر

در این بین با نگاهی به صنعت پخش، زیر سیستم های این راهکار جامع، به صورت جداگانه و به نیاز به ایجاد تغییرات جدی و کلی در نرم افزارهای موجود در سازمان قابل استفاده بوده و امکان متصل شدن به سیستم های موجود را دارا می باشند.

این محصولات به شرح زیر می باشند:

سیستم Price Relabel

این نرم افزار ساده اما کاربردی این امکان را می دهد بارکد کالاهای موجود در فروشگاه توسط PDA خوانده شده و قیمت با سیستم چک می شود و در صورت ثبت قیمت جدید برای محصول، قیمت جدید را اعلام کرده و به صورت آنلاین بارکد جدید محصول، توسط موبایل پرینتر موجود چاپ می گردد.
در واقع به مدیر لاین، سوپروایزر و یا فروشنده این امکان را می دهد در کوتاه ترین و سریع ترین حالت بارکد جدید مطابق با آخرین تغییرات قیمت به قفسه و یا محصول الصاق شود.

ماژول تصویر
ماژول تصویر

سیستم نمایشگر قیمت Price Checker

این نرم افزار نیز یک نرم افزار کاربردی است که با نصب بر روی Price Checker ، مشتری و یا فروشنده قادر است با اسکن بارکد کالا، توضیحات کالای مورد نظر، قیمت و یا شرایط ویژه ی فروش آن کالا را مشاهده نماید.

سیستم مدیریت موجودی فروشگاه

همواره تأمین و تکمیل بودن اجناس در قفسه های فروشگاه های بزرگ یکی از دغدغه های مدیران است. این نرم افزار این امکان را به مدیران یا سوپروایزرهای فروشگاه ها می دهد به صورت بسیار ساده و تنها با اسکن کردن بارکد کالا، درخواست تأمین موجودی در قفسه مورد نظرش را به انبار ارائه می دهد.
در واقع با این نرم افزار فرایند سفارش و تأمین موجودی قفسه در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

ماژول تصویر
ماژول تصویر

نرم افزار مکانیزه کردن فرایندهای انبار MasterWMS

این نرم افزار از زیرساخت­های یک سیستم ERP بهره­مند است و در آینده امکان گسترش امکانات و به کارگیری سایر ماژول­ها وجود دارد (ماژول­هایی نظیر مالی، فروش، تولید، CRM و …) و به این ترتیب سیستم انبار مکانیزه با سایر بخش­ها به صورت یکپارچه در تعامل قرار خواهند گرفت. که البته در نسخه نهایی محصول Master تمامی امکانات در دسترس می باشند که در بالاتر توضیح داده شد.
صرف نظر از گسترش نرم افزار در آینده، زیر ساخت ERP کمک می­کند تا یک سیستم انبار مکانیزه قدرتمند با امکانات وسیعی شکل بگیرد.
تمام نیازها و استانداردهای انبار در سیستمی مستقل از جمله : مدیریت موجودی و چیدمان کالا، جورکنی اقلام، انبارگردانی و پیاده‌سازی فرآیندها بر اساس استانداردهای معمول انبارداری همچون FEFO, FIFO, LIFO در این سیستم موجود می باشد.

دانلود کاتالوگ نرم‌افزار
ورود به سایت نرم‌افزار
ماژول تصویر