راهکار جامع تولید

رفع دغدغه های تولید

استفاده از تکنولوژی (خصوصاً ابزارهای دیجیتال) در تولید و و فروش محصولات یکی از راهکارهای موفقیت کسب و کارهای دنیا طی سال‌‌های اخیر بوده است. رونق هر کسب‌وکار مبتنی بر فرایند تولید از بهبود این فرایند با ابزارهای گفته شده می باشد.
در این حوزه نگرانی های مختلفی از حوزه مالی، راهکارهای سازمانی، کنترل منابع انسانی، نرم افزارهای منطبق بر مکانیزم شرکت های تولید جزو دغدغه های اصلی هر مدیر کارخانه و یا تولیدی است. پس از موارد فوق؛ کسب راهکاری های بهبود فرایند و مکانیزم فروش، مدیریت سفارش گیری ؛ انبارداری و حمل و توزیع از نیازهای بعدی این گونه شرکت ها خواهد بود.
ما در شرکت سامیان سافت با تجربه سال های طولانی در این حوزه اقدام به تولید نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز این سازمان نموده است.

Manufacture

ماژول تصویر

نرم افزار جامع تولید iMaster

این محصول یک نرم افزار جامع با نگاهی به تمام فرایندهای مورد نیاز شرکت های تولیدی و کارخانجات می باشد که شامل:
فرایند تولید، مدیریت فروش، برنامه ریزی خرید، سفارش گذاری و تامین کالا، حسابداری فروش و تحصیلداری، سفارشگیری، حمل و توزیع، انبارداری، منابع انسانی، اداری و مدیریت و مدیریت شعب را دارا می باشد.
این محصول آخرین محصول شرکت سامیان و با استفاده از یک تکنولوژی های صنعت نرم افزار تولید شده است. وجود یک Generator حرفه ای که می توان با استفاده از آنها تحلیل های انجام شده از سازمان مشتری را به راحتی و دقت هر چه تمام تر سیستم پیاده سازی نمود. همچنین استفاده از BPMS ها و همچنین پشتیبانی از وب سرویس ها از جمله مزایای متمایز کننده این محصول با سایر رقبا می باشد.
تجربه ۱۶ ساله ی ما و ارتباط به شرکت های مختلف و متنوع پخش نیز راه گشای توسعه محصول خواهد بود.

دانلود کاتالوگ نرم‌افزار
ورود به سایت نرم‌افزار
اطلاعات بیشتر
ماژول تصویر

نرم افزار مکانیزه کردن فرایندهای انبار MasterWMS

این نرم افزار از زیرساخت­های یک سیستم ERP بهره­مند است و در آینده امکان گسترش امکانات و به کارگیری سایر ماژول­ها وجود دارد ( ماژول­هایی نظیر مالی، فروش، تولید، CRM و …) و به این ترتیب سیستم انبار مکانیزه با سایر بخش­ها به صورت یکپارچه در تعامل قرار خواهند گرفت. که البته در نسخه نهایی محصول Master تمامی امکانات در دسترس می باشند که در بالاتر توضیح داده شد.
صرف نظر از گسترش نرم افزار در آینده، زیر ساخت ERP کمک می­کند تا یک سیستم انبار مکانیزه قدرتمند با امکانات وسیعی شکل بگیرد.
تمام نیازها و استانداردهای انبار در سیستمی مستقل از جمله : مدیریت موجودی و چیدمان کالا، جورکنی اقلام، انبارگردانی و پیاده‌سازی فرآیندها بر اساس استانداردهای معمول انبارداری همچون FEFO, FIFO, LIFO در این سیستم موجود می باشد.

دانلود کاتالوگ نرم‌افزار
ورود به سایت نرم‌افزار