راهکار جامع پخش

عملکرد بالا در زنجیره تأمین

استفاده از تکنولوژی (خصوصاً ابزارهای دیجیتال) در فروش یکی از راهکارهای موفقیت کسب و کارهای دنیا طی سال‌‌های اخیر بوده است. رونق هر کسب‌وکار از عملیات فروش آن ناشی می‌شود و عمده‌ترین دغدغه مدیران شرکت‌های پخش، ساماندهی سیستم فروش سازمان است.
در این حوزه نگرانی های مختلفی از حوزه مالی، راهکارهای سازمانی، نرم افزارهای منطبق بر مکانیزم شرکت های پخش جزو دغدغه های اصلی هر سازمانی است. پس از آن بهبود فرایند و مکانیزم فروش، کنترل و سامان دهی سازمان های ویزیتوری و مدیریت سفارش گیری از نیازهای بعدی این گونه شرکت ها خواهد بود.
ما در شرکت سامیان سافت با تجربه سال های طولانی در این حوزه اقدام به تولید نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز این سازمان نموده است.

Distribution ‎

نرم افزارهای این حوزه به شرح ذیل ارائه می گردد

ماژول تصویر

نرم افزار جامع پخش iMaster

یک نرم افزار جامع با نگاهی به تمام فرایندهای مورد نیاز شرکت های پخش می باشد که شامل:
مدیریت فروش، برنامه ریزی خرید، سفارش گذاری و تامین کالا، حسابداری فروش و تحصیلداری، سفارشگیری، حمل و توزیع، انبارداری، منابع انسانی، اداری و مدیریت و مدیریت شعب را دارا می باشد.
این محصول آخرین محصول شرکت سامیان و با استفاده از یک تکنولوژی های صنعت نرم افزار تولید شده است. وجود یک Generator حرفه ای که می توان با استفاده از آن تحلیل های انجام شده از سازمان مشتری را به راحتی و دقت هر چه تمام تر سیستم پیاده سازی نمود. همچنین استفاده از BPMS ها و همچنین پشتیبانی از وب سرویس ها از جمله مزایای متمایز کننده این محصول با سایر رقبا می باشد.
تجربه ۱۶ ساله ی ما و ارتباط به شرکت های مختلف و متنوع پخش نیز راه گشای توسعه محصول خواهد بود.

دانلود کاتالوگ نرم‌افزار
ورود به سایت نرم‌افزار
اطلاعات بیشتر
ماژول تصویر

در این بین با نگاهی به صنعت پخش، زیر سیستم های این راهکار جامع، به صورت جداگانه و به نیاز به ایجاد تغییرات جدی و کلی در نرم افزارهای موجود در سازمان قابل استفاده بوده و امکان متصل شدن به سیستم های موجود را دارا می باشند.

این محصولات به شرح زیر می باشند

ماژول تصویر
ماژول تصویر

نرم افزار مدیریت ویزیت و سفارش گیری در پخش مویرگی iOrder

راهکار اتوماسیون نیروهای فروش (SFA) به مجموعه نرم افزاهایی اطلاق می شود که وظیفه مدیریت و نظارت بر عملکرد نیروهای فروش را به عهده دارند و به فروشندگان حرفه‌ای سازمان‌های B2B در انجام مسئولیت‌هایشان کمک می‌کند. این نرم‌ افزارها با تمرکز بر مدیریت سفارش‌گیری، برنامه‌ریزی عملکرد نیروهای فروش، ثبت اطلاعات و سابقه‌ی مشتری و ردگیری فعالیت‌های ویزیتورها روی بهبود کارایی پرسنل فروش تمرکز دارد. از سایر مزایای این سیستم می‌توان به صرفه‌جویی در زمان و هزینه، بهبود فرآیندها، افزایش رضایت کارکنان و مشتریان و توسعه سهم بازار اشاره کرد.
نرم افزار از زمان تولید اولیه تا امروز توانسته نیازهای شرکت های مختلف پخش از کوچک تا ابعاد خیلی بزرگ را پوشش داده و به بهبود فروش و فرایند سفارش گیری آن ها کمک کند.

دانلود کاتالوگ نرم‌افزار
ورود به سایت نرم‌افزار
ماژول تصویر

نرم افزار جمع آوری اطلاعات به صورت دیجیتال iForm

iForm سامانه ای است جهت کنترل کاربران میدانی، با تمرکز بر طراحی فرم و جمع آوری اطلاعات. فرمساز نرم افزار آی فرم امکان طراحی فرم های متنوع بدون محدودیت در تعداد سوال و تعداد صفحات ارائه می کند. همچنین فیلدهای متنوعی همچون سوال متنی، سوال عددی، چند انتخابی، تک انتخابی و … جهت طراحی فرم فراهم می باشد.
در زمینه ی نظارت بر کاربر نیز، عملکرد پرسشگر قابل گزارش گیری می باشد. مسیر حرکت کاربر، تعداد ویزیت یا مراجعه، تعداد فرم های پر شده، ساعت کاری و ساعت مفید کاری از گزارشات سیستم قابل استفاده می باشد.
این نرم افزار در حوزه های مختلف از جمله پخش، تحقیقات بازار، نظرسنجی، نظارت و بازرسی و… کاربردهای فراوانی دارد.
دانلود کاتالوگ نرم‌افزار
ورود به سایت نرم‌افزار
ماژول تصویر

نرم افزار سفارش گیری مستقیم از مشتریان Sellin

Sellin یک ابزار کارآمد و مفید، جهت نزدیک تر شدن، هدفمندتر شدن و کوتاه تر شدن ارتباط تأمین کنندگان (یا تولیدکنندگان) با خرده فروشان (یا نمایندگان) است.
این محصول با توجه به نیازهای جدید سازمان های فروش، هزینه های بالای بخش های ویزیتوری، بهینه سازی آن ها به یک سازمان فروش موفق و روش های نوین فروش در دنیا، تولید شده و در نوع خود محصولی جذاب و کاربردی است.
این محصول با امکان سفارش گیری مستقیم از مشتریان یک سازمان در قالب پلتفرم اشتراکی و اختصاصی، قابل ارائه می باشد.

دانلود کاتالوگ نرم‌افزار
ورود به سایت نرم‌افزار
ماژول تصویر

نرم افزار مکانیزه کردن فرایندهای انبار MasterWMS

این نرم افزار از زیرساخت­های یک سیستم ERP بهره­مند است و در آینده امکان گسترش امکانات و به کارگیری سایر ماژول­ها وجود دارد ( ماژول­هایی نظیر مالی، فروش، تولید، CRM و …) و به این ترتیب سیستم انبار مکانیزه با سایر بخش­ها به صورت یکپارچه در تعامل قرار خواهند گرفت. که البته در نسخه نهایی محصول Master تمامی امکانات در دسترس می باشند که در بالاتر توضیح داده شد.
صرف نظر از گسترش نرم افزار در آینده، زیر ساخت ERP کمک می­کند تا یک سیستم انبار مکانیزه قدرتمند با امکانات وسیعی شکل بگیرد.
تمام نیازها و استانداردهای انبار در سیستمی مستقل از جمله : مدیریت موجودی و چیدمان کالا، جورکنی اقلام، انبارگردانی و پیاده‌سازی فرآیندها بر اساس استانداردهای معمول انبارداری همچون FEFO, FIFO, LIFO در این سیستم موجود می باشد.

دانلود کاتالوگ نرم‌افزار
ورود به سایت نرم‌افزار
ماژول تصویر